COVID-19


Aktuálně se vše točí jen kolem koronaviru. Kolem nás se dějí pozitivní skutky a lidé si vzájemně pomáhají. Jako například na portálech https://www.pomocdodomu.cz/ nebo https://sousedskapomoc.cz/. Aktuálně pracujeme na kolekci webových zdrojů, která se na situaci kolem koronaviru snaží pohlížet z různých úhlů pohledu.

 

Kromě toho bychom vám rádi představili dva zdroje z našeho archivu, které se tématu částečně též věnují. Prvním z nich je portál U lékaře, který uživatelům nabízí rady a doporučení k jejich zdravotním problémům či obavám. Lékaři tu aktuálně odpovídají i na otázky týkající se koronaviru. Druhým je web celostnimedicina.cz zaměřený na způsob léčení s vědomím toho, že člověk je komplexní bytost a vše souvisí se vším (tělo i psychika). Jedním z jejich mott je: prevence je lepší než léčba. Kromě poradny na webu můžete najít i mnoho článků, aktuálně i několik o koronaviru a prevenci.
Výběr z katalogu stránek,
více v oborovém třídění

Celostní medicína.cz : informační server o zdraví z pohledu celostní, přírodní, alternativní medicíny

Informace o přírodních léčbách, prevenci, výživě, výživových doplňcích, bylinkách, nemocech, filosofii zdraví a dalším

Vydavatel: VIVANTIS


uLékaře.cz

Internetové stránky pro laiky i lékaře. Poskytují informace o zdravotnických tématech.

Vydavatel: uLékaře.cz, s.r.o.
Webarchiv k 02.04.2020 obsahuje 409 TB dat. První dokument byl archivován 3. 9. 2001.Celkem jsme s autory uzavřeli 4308 smluv. Poslední aktuální smlouvy: