Display: visual, text

Česká maltézská pomoc Suverenního řádu Maltézských rytířů, pod patronátem Velkopřevorství českého, středisko České Budějovice, obecně prospěšná společnost

www.cmpcb.cz [current version]

Informace o středisku České maltézské pomoci v Českých Budějovicích. Přehled poskytovaných služeb a akcí, součástí fotogalerie.

Publisher: Česká maltézská pomoc. Středisko České Budějovice

Liga vozíčkářů

ligavozic.cz [current version]

Informace o činnosti Ligy vozíčkářů zabývající se integrací handicapovaných do běžného života. Podpůrné materiály, kontakty, rozcestník, poradna.

Publisher: Liga vozíčkářů

Maltézská pomoc : obecně prospěšná společnost

www.maltezskapomoc.cz [current version]

Informace o charitativní a humanitární organizaci působící v České republice, její organizaci, činnosti a regionálních centrech.

Publisher: Maltézská pomoc

Obase.cz : vidíme za zdi

www.obase.cz/ [current version]

Stránky zveřejňující informace pro všechny, kterých se dotýká problematika vězenství. Součástí informace, rady a zkušenosti o tom jak se připravit na nástup do vězení, výklad pojmů, právní předpisy, pomoc blízkým.

Publisher: Zelenka, Ondřej

Vozíčkář : ...aby vám život neujel

vozickar.com [current version]

Časopis je určený nejen vozíčkářům, ale i všem, kteří se profesně nebo dobrovolnicky zabývají životem handicapovaných. Archiv čísel od roku 2010.

Publisher: Liga vozíčkářů

Život bez bariér : občanské sdružení

www.zbb.cz [current version]

Stránky občanského sdružení zaměřeného na pomoc zdravotně postiženým a seniorům. Informace o sdružení, sociálních službách, pořádaných akcích a jednotlivých centrech.

Publisher: Život bez bariér

Ztracené děti

www.ztracene-deti.cz [current version]

Stránky občanské společnosti zabývající se problematikou ztracených dětí. Obsahují informace o projektu, databáze a nabídky spolupráce.

Publisher: Ztracené děti

1